Wolontariusze

wolontariat

W dniach 1-6 lipca na terenie dzielnicy Białołęka odbywa się Realna Akcja, w którą zaangażują się ‘Ludzie nadziei’ z całego świata niosąc nadzieję najbardziej potrzebującym.

Jako finał Realnej Akcji 6 lipca  od 14.00-19.00 na terenie parku Picassa przy Białołęckim Ośrodku Kultury odbędzie się  IM Reggae Fest Białołęka.COM.  Będzie on pewnym ukłonem dziękczynnym wobec wszystkich wolontariuszy za Ich serce, poświęcony swój czas oraz włożony cały Ich trud w tygodniową pracę dla Białołęczan oraz dzielnicy. Imprezę wspiera i jej patronuje Urząd Dzielnicy Białołęka.

Chcielibyśmy zwrócić się do Ciebie z prośbą o Twoje wsparcie. W organizacji tego wydarzenia potrzebujemy Ciebie w jednym z poniższych obszarów:

  • Animator – osoba przypisana do każdego z warsztatów, której zadaniem będzie zachęcanie uczestników do wzięcia udziału oraz pomaganie  im w trakcie warsztatów (pomoc  w korzystaniu z materiałów oraz w pilnowaniu kolejności).

  • Animator -animator swojej grupy rówieśniczej na terenie szkoły, osiedla-osoba, która będzie informować znajomych i znajdywać oraz  zachęcać osoby pasjonujące się muzyką, grające, śpiewające, mające umiejętności plastyczne do udziału.( Każdy, kto chce zaprezentować swoje umiejętności, których nie obejmują warsztaty, a które są związane tematycznie z Reggae, kulturą Jamajki- jest mile widziany.(NP: hand made-z motywami kolorystycznymi Reggae, figurki itp)

  • Obsługa techniczna – osoba pomagająca  przed i po zakończeniu Reggae Fest (rozkładanie i składanie namiotów, stołów, siedzisk, sceny oraz wsparcie podczas nagłośniania w parku, roznoszenie wody, poczęstunku). Praca od godz. 9.00.

  • Osoba chętna do pomocy  w prowadzeniu warsztatów, która ma  już umiejętności w danym zakresie(patrz pkt.zakres warsztatów) i chce się nimi podzielić , np. grająca na gitarach lub bębnach lub na innym dowolnym instrumencie, śpiewająca, beatboxerzy, Dred Makerzy, tańczący Dancehall lub inne.Własny sprzęt konieczny w tym wypadku.

Warsztaty:

Każdy może wziąć udział w warsztatach  Reggae: z zakresu:
Gra na bębnach
Gra na gitarze
Śpiew
taniec dance hall
Robienie dredów
Beatbox
dodatkową atrakcją w Parku Picassa  będą selektorzy czyli DJ grający Reggae:
JAH LOVE SOUND SYSTEM
SYNTOPA
DJ BASS REPRODUKKTOR XIĄDZ MAKEN I
następnie o 19.30 w BOK- Koncert MALEO REGGAE ROCKERS

Każdemu warsztatowi będa towarzyszyć pokazy, podczas których jeśli jestes wolontariuszem współprowadzącym warsztaty-mozesz się zaprezentować. Możesz tez jako zwykły uczestnik pod okiem prowadzących rozwinąc swoje umiejetności i pokazać je innym.

Jako wolontariusz na stonie www wydarzenie, za Twoją zgodą, zostanie zamieszczona fotka i kilka słów o Tobie, którymi chcesz się zaprezentować-jeśli coś tworzysz-możesz dodać link.

Pod koniec wydarzenia zrobimy wspólne (z wolontariuszami)podsumowanie dla Urzędu Dzielnicy : co i jak można ulepszyć, co rozwinąć i w jakim kierunku iść w następnym roku.

Chcemy byś mógł/mogła krok po kroku nauczyc sie współorganizowac tego typu wydarzenia.

Impreza ma tematykę REGGAE  i charakter otwarty-więc zgłaszaj się z tym co umiesz. Promujemy aktywnych, wspieramy niesmiałych z pasją i wtrwałoscią.

 

KONTAKT:

Jeśli chciałbyś/chciałabyś włączyć się do pomocy w organizacji Reggae Fest  prosimy o zgłoszenia na poniższy adres mailowy: FundacjCSWTD@gmail.com lub telefoniczny:  600.933.221 (po godz. 17.00) i  663 158 305 (do 17.00) Wolontariusze wspomagający  IM Reggae Fest Białołęka. COM. będą mieli pierwszeństwo na koncert zespołu Maleo (koncert przewidziany dla ograniczonej liczby osób). Czekamy na Ciebie. 

 

Nasi wolontariusze:

avatar

Jan Kowalski

Przykładowy opis

więcej

Przykładowy opis

zwiń

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>